REALIZUJEMY KAMPANIE OPARTE NA DANYCH

Komunikujemy się poprzez e-mail, SMS i Facebook’a

Centrum wiedzy

Bazy danych, łączenie kanałów

Wielokanałowe bazy danych jet-net pozwalają na swobodne i skuteczne łączenie kanałów komunikacji
z konsumentem w ramach jednej i spójnej kampanii.

Marketing wielokanałowy (z ang. Multichannel marketing) cieszy się zarówno w Polsce jak i na świecie coraz większą popularnością. Reklama może przykuć uwagę konsumenta, ale zrobi to jeśli zostanie wysłana w odpowiednim czasie i miejscu. Każdy konsument reaguje na przekaz reklamowy nieco inaczej. Czasem jest to spontaniczny klik i zakup emocjonalny, czasem długofalowy proces (z ang. Lead nurturing) w ramach którego decyzja zakupowa dojrzewa i kiełkuje w preferowanym przez konsumenta kanale. Dlatego też marketing wielokanałowy w ramach baz danych jet-net to szczegółowo zaplanowany proces, który pozwala na maksymalizowanie konwersji w czasie i optymalizację preferowanych przez konsumenta kanałów komunikacji.

Połączone zasoby baz danych w sieci jet-net i posiadane przez nas kanały kontaktu do konsumentów pozwalają na skuteczne łączenie kanałów komunikacji w ramach długofalowych programów sprzedażowych lub spójnych kampanii w ramach marketingu precyzyjnego. Narzędzia jakimi dysponujemy pozwalają na analizę reakcji w czasie rzeczywistym i przypisanie im reguł kontynuacji komunikacji w tym samym lub innym kanale. Świetnie sprawdzają się kampanie łączące możliwości reklamy display (np. custom audiences na Facebooku) email i sms marketingu. Specjaliści jet-net pomogą Ci zaplanowaniu pełnego i multiwymiarowego kontaktu z odbiorcą reklamy i skutecznie zmierzą i przeanalizują efekt zaplanowanych wspólnie z nami działań.

Czytaj również

Wartościowe bazy email marketingowe

W ramach projektu jet-net zarządzamy wysokiej jakości bazami email marketingowymi, dzięki którym skutecznie i precyzyjnie trafisz do interesującej Cię grupy konsumentów.

CZYTAJ DALEJ

Precyzyjne bazy do wysyłki sms

Jet-net to szereg baz danych pozwalających na szczegółowe targetowanie i uzyskanie skali podczas kampanii sms marketingowych.

CZYTAJ DALEJ