REALIZUJEMY KAMPANIE OPARTE NA DANYCH

Komunikujemy się poprzez e-mail, SMS i Facebook’a

Centrum wiedzy

Precyzyjne bazy do wysyłki sms

Jet-net to szereg baz danych pozwalających na szczegółowe targetowanie i uzyskanie skali
podczas kampanii sms marketingowych.

Sms marketing to w dalszym ciągu bardzo ważna część całościowego planu performance marketingowego. Z jet-net zrealizujesz zarówno szeroko zakrojone kampanie sms’owe, charakteryzujące się dużą efektywnością i potencjałem dotarcia, jak i precyzyjne geo lub socjodemograficznie targetowane wysyłki niszowe. Jeśli promujesz punkt sprzedaży lub event, zamierzasz skutecznie dotrzeć do swojej grupy niezależnie od miejsca w którym aktualnie przebywa, wypróbuj sms marketing z jet-net. Współpracujemy z operatorami, posiadamy dostęp do wielowymiarowych i szczegółowych baz sms. Gwarantujemy jakość i szerokie dotarcie.

Łączymy kanały. W ramach spójnie zaplanowanej kampanii analizujemy reakcję użytkowników do których skierowana została kampania email marketingowa i w kolejnym kroku realizujemy w zależności od ich reakcji, skrojoną na miarę kampanię push sms. Rzetelnie mierzymy i raportujemy każdą wysyłkę. Chętnie dzielimy się naszą ekspertyzą, kto zna lepiej nasze bazy sms marketingowe niż my sami? Sprawdź ich skuteczność.

Czytaj również

Wartościowe bazy email marketingowe

W ramach projektu jet-net zarządzamy wysokiej jakości bazami email marketingowymi, dzięki którym skutecznie i precyzyjnie trafisz do interesującej Cię grupy konsumentów.

CZYTAJ DALEJ

Bazy danych, łączenie kanałów

Wielokanałowe bazy danych jet-net pozwalają na swobodne i skuteczne łączenie kanałów komunikacjiz konsumentem w ramach jednej i spójnej kampanii.

CZYTAJ DALEJ