REALIZUJEMY KAMPANIE OPARTE NA DANYCH

Komunikujemy się poprzez e-mail, SMS i Facebook’a

Centrum wiedzy

Wartościowe bazy email marketingowe

W ramach projektu jet-net zarządzamy wysokiej jakości bazami email marketingowymi,
dzięki którym skutecznie i precyzyjnie trafisz do interesującej Cię grupy konsumentów.

Zasoby sieci jet-net to ponad 5mln unikalnych kont email i kilkadziesiąt różnorodnych możliwości targetowania reklamy. Pomożemy w doborze bazy danych, dopasowując jej źródło, potencjał i atrybuty do kampanii którą prowadzisz i produktu, który promujesz.

Nasze bazy email marketingowe pochodzą z kilku wzajemnie się uzupełniających źródeł, zbierane są organicznie. Stale je czyścimy i walidujemy, wykorzystując autorskie narzędzia weryfikacyjne (www.jetverify.pl) i wiedzę płynącą z realizowanych przez nas kampanii. Projekt jet-net skupia wiedzę, doświadczenie, jakość i metody analityczne najlepszych na rynku specjalistów do spraw email marketingu. Skrupulatnie analizujemy nasze wysyłki, wyciągamy wnioski i zawężamy bądź rozszerzamy targetowanie. Dzięki takiemu podejściu i pro-klienckiej orientacji, jesteśmy częścią długofalowych programów email marketingowych i bliskim partnerem naszych klientów. Sprawdź skuteczność naszych baz email.

Czytaj również

Precyzyjne bazy do wysyłki sms

Jet-net to szereg baz danych pozwalających na szczegółowe targetowanie i uzyskanie skali podczas kampanii sms marketingowych.

CZYTAJ DALEJ

Bazy danych, łączenie kanałów

Wielokanałowe bazy danych jet-net pozwalają na swobodne i skuteczne łączenie kanałów komunikacjiz konsumentem w ramach jednej i spójnej kampanii.

CZYTAJ DALEJ